KONST / Litografier / Färglitografi 16878015
nr 1687 8015
Jussi Taipaleenmäki
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad HC 13/31,55x81 cm, yttermått inklusive ram: 73x99 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 mars 2025
kl 18:32:09
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr
Jussi Taipaleenmäki
Läs mer om Jussi Taipaleenmäki